Asistent depozit
Randstad Huntingdon, Cambridgeshire 9,59 GBP pe oră Permanent /Full-time

APLICA ACUM: Locuri de muncă în Marea Britanie, deveniți un vânător de lcouri de muncă de succes!

Te consideri proactiv și un atu pentru o echipă ocupată? Vă aflați în Huntingdon sau în apropiere?

Avem un rol de asistent în magazine cu durată determinată disponibil în cadrul Cambridgeshire Constabulary. Acest rol este ideal pentru cineva cu abilități puternice de comunicare și este de încredere, precis și dornic să lucreze în echipă.

Vă rugăm să fiți conștienți de faptul că natura acestui rol necesită ca solicitantul câștigător să poată ridica și transporta articole grele sau voluminoase în fiecare zi.

Rol: Asistent magazine

Locație: sediul poliției din Cambridgeshire

Tarif: 9,59 GBP

Durata contractului: 3-6 luni

Modele de schimburi: 37 de ore pe săptămână

Responsabilitati:
Să primească, să depoziteze și să elibereze uniforme și echipament în timp util
Să opereze și să întrețină un sistem computerizat on-line pentru a asigura menținerea nivelurilor stocurilor
Să elibereze și să monteze uniforme întregului personal într-o manieră profesionistă
Tratează întrebările scrise și verbale ale clienților
Asistență la încărcarea și descărcarea articolelor și asigurarea faptului că cantitatea și calitatea sunt corecte
Asistarea cu stocurile necesare
Întreținerea fișelor cu date de securitate COSHH

Cerințe esențiale:
Abilitatea de a comunica eficient
alfabetizare IT
Experiență dovedită de lucru într-un mediu depozit/magazine
Abilitatea de a ridica și transporta articole grele și/sau voluminoase
Bune abilități de service clienți

Cerințe de dorit:
Permis de conducere și folosirea unei mașini
Cunoașterea poliției și a politicilor și protocoalelor acestora

Beneficii:
Sfaturi și editare pe CV-ul dvs. actual
Echipa dedicată pe tot parcursul călătoriei dvs. în cadrul rolului
Vacanta platita
Servicii online exclusive, inclusiv reduceri la restaurante și la retail
Șansa de a primi 300 GBP* pentru recomandarea unui prieten
Oportunitate de progres în roluri permanente
Rate competitive de salarizare
Sună interesant acest rol? Aplicați astăzi și un membru al echipei va fi contactat dacă îndepliniți cerințele noastre.

Toți solicitanții sunt supuși verificărilor de verificare, inclusiv: verificarea dreptului la muncă, verificarea DBS și verificarea referințelor.

Randstad Business Support acționează ca o companie de angajare în legătură cu acest post vacant.

Abilităţi şi Experienţe

Alfabetizare IT

Contact: Veronica Anca Stefan office@weryon.eu +447871843770