Randstad recrutează în prezent în numele unui brand de retail de lux. Avem posibilități de contract variate disponibile

Căutăm asistenți de vânzări dedicați și motivați, care să se alăture magazinului de lux al clienților noștri. Un candidat de succes ar trebui să demonstreze o înțelegere puternică a industriei de retail (ritm rapid, orientat către client, perioade de vârf ale anului, evenimente viitoare sau solicitări asupra afacerii) și să demonstreze abilități puternice de service clienți.

Experiență anterioară într-un rol similar de retail sau de client este dorit dar nu esential.
TITLUL POSTULUI: Asistent de vânzări LOCALITATE: Centrul Trafford DURATA: Temperatură timp de 12 săptămâni și apoi permanent dacă funcționează binePLATIE: 9,50 GBP pe oră

ORE: 32 de ore pe săptămână

Responsabilitati:

Primirea clienților în magazin și adaptarea la nevoile acestora.
Având capacitatea de a construi un raport cu un client, astfel încât să părăsească magazinul simțindu-se fericiți și mulțumiți de experiența lor.
Abilitatea de a construi rapid relații puternice de lucru cu baza dvs. de clienți și de a fi bucuros să vă sprijiniți acolo unde este necesar.
Fii profesionist și proactiv în orice moment
Asigurarea unei experiențe premium pentru clienți prin servicii excepționale pentru clienți și livrare excelentă a tuturor elementelor și performanței.
Fiind un ambasador mândru și pasionat al mărcii.
Asumă-ți responsabilitatea, arată motivație și, în schimb, te poți aștepta la mari oportunități.

Ce căutăm?

Căutăm persoane încrezătoare și carismatice care pot oferi servicii excepționale pentru clienți
folosind abilități puternice de comunicare și interpersonale.
Clientul nostru dorește ca fiecare client să aibă cea mai bună experiență și veți avea nevoie de pasiune și brio pentru a oferi exact asta. Oricare ar fi nevoile clienților, veți fi la îndemână pentru a livra, instruire și asistență complete, astfel încât asigurați-vă că sunteți dotat cu cunoștințele necesare pentru a fi un asistent de vânzări de succes.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să aplicați cu un CV actualizat. Candidații potriviți vor fi contactați de un consultant.

Randstad Business Support acționează ca o companie de angajare în legătură cu acest post vacant.

Aplicați acum: Locuri de muncă din Marea Britanie

Abilităţi şi Experienţe

Contact: Locuri de Munca Marea Britanie office@weryon.eu +447871843770