Operativ linie de producție asamblare – schimb de zi Randstad Desford, Leicestershire 12,34 GBP pe oră În Desford sunt necesari agenți de asamblare permanenți / cu normă întreagă – nu este nevoie de experiență – câștigă până la 12,34 GBP pe oră plus bonus!

Randstad recrutează în numele Caterpillar! Nu ratați această oportunitate fantastică de a vă alătura unei companii de producție la nivel mondial, care vă va oferi toate abilitățile și pregătirea de care aveți nevoie pentru a reuși, precum și o terminare devreme vineri! Acest rol este o tranziție ideală de la linia de producție / munca generală în depozit. Dacă acesta vi se pare rolul, luați legătura astăzi pentru a discuta despre o dată de începere…APLICA AICI: Locuri de muncă în Marea Britanie

Începerile imediate sunt disponibile!

Beneficii:

O inducție cuprinzătoare
Parcare liberă
Facilități de cantină subvenționate care servesc mâncăruri proaspete și calde
Facilități excelente la fața locului
Acumulare îmbunătățită pentru vacanțe, până la 35 de zile (inclusiv vacanțe publice)
Abonament la sală cu reducere, cu acces la facilitățile sportive la fața locului
posturi temporare până la permanente oferite (în funcție de criterii)
Bonus lunar care vă recompensează performanța
Evaluări periodice ale performanței și scheme de recunoaștere
Sondajele candidaților – prețuim opiniile dvs. și salutăm feedback-ul dvs
Înscrierea în sistemul de pensii auto
Formare profesională continuă și o echipă Randstad dedicată la fața locului, gata să vă asiste și să vă sprijine
Aplicație de beneficii unice cu cumpărături, vacanțe și multe altele, direct disponibilă pentru lucrătorii Randstad

Responsabilitati:

Utilizați unelte de mână și pneumatice pentru a asambla componente – se oferă instruire completă.
Efectuați inspecții vizuale de calitate ale pieselor și componentelor
Urmați manualele standard de lucru și de lucru
Lucrați în siguranță la timpii TAKT și standardele de calitate
Finalizați sarcini repetitive în unele etape
Ambalarea pieselor după asamblare
Lucrul la o linie de producție care sprijină construirea de mașini mari

Orele și tariful de plată:

Medie de 37,5 ore PE SĂPTĂMÂNĂ (Se poate flexibiliza în funcție de cerințe)
11,71 GBP PE ORA
După 6 luni: 12,34 GBP PE oră (în funcție de îndeplinirea criteriilor)
Luni joi
Început – 06:30 / 07:00, sfârșit – 15:30 sau 16:30.
vineri
Început – 06:30 / 07:00, sfârșit devreme – 10:00 sau 12:00

Aplicați astăzi pentru a câștiga experiență și pentru a vă bucura de un pachet de recompense excelent de la un lider mondial al industriei! APLICA AICI: Locuri de muncă în Marea Britanie

Vă rugăm să rețineți că un test de droguri și alcool va fi efectuat înainte de a primi o misiune.

„Suntem un angajator cu șanse egale și salutăm cererile de la toate persoanele calificate corespunzător, indiferent de rasă, sex, dizabilitate, religie/convingență, orientare sexuală sau vârstă.”

Abilităţi şi Experienţe

Utilizați unelte de mână și pneumatice pentru a asambla componente - se oferă instruire completă.

Contact: Veronica Anca Stefan office@weryon.eu +447871843770